4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Дитячу злочинність може подолати відповідальне батьківство (фото)

Як подолати дитячу злочинність, яка роль у цьому Церкви, духовності  - відповіді  на ці та інші питання шукали представники громадськості, духовенства, правоохоронних органів, психологи та політики під час круглого столу на тему «Духовність і дитяча злочинність».  

Захід відбувся 11 квітня у Тернопільській міській бібліотеці №4 для дорослих. Його організували у рамках унікальної виставки ікон «Старовинна ікона як оберіг роду», яка діє у закладі. 

Участь у роботі круглого столу взяв заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. 

У світі панує глибока гуманітарна криза, яка має на меті підміну цінностей, руйнування інституту  сім’ї, - зазначив Леонід Олексійович. -  Сучасне суспільство виховує споживачів і егоїстів.  Знижується рівень культури, духовності, трансформуються традиційні моделі поведінки. Ці процеси негативно впливають на дитячу психіку. Як наслідок -  діти і молодь не мають відповідних  моральних орієнтирів. 

Ці негативні процеси, характерні для всіх країн світу, не оминули і Україну, вважає політик. Тому високий рівень дитячої і підліткової злочинності – не що інше, ніж  їх логічний наслідок.

 

Ефективний шлях розв’язання проблеми дитячої злочинності – це насамперед відповідальне батьківство, - переконаний Леонід Олексійович. – Не менш важливу роль відіграє система освіти. Система виховання,  освіти, науки у нашій країні мають бути змінені докорінно. Вони мають грунтуватися на наших етнічних культурних засадах, національних пріоритетах, а не на тих речах, які нам нав’язують.

 

За його словами, поки ми витрачаємо час на внутрішні міжусобиці та з`ясування стосунків, нам  нав`язують цінності, які нам непритаманні,   більше того  -  антилюдські і  протиприродні. Це чітко можна простежити у поведінці чоловіків і жінок, зміні їх суспільних ролей тощо. 

Я переконаний, що наш народ, який з давніх-давен славився  високим рівнем культури, духовності, суспільної моралі, а також  величезною кількістю святинь,  може показати приклад для всього світу і  має всі шанси запропонувати ефективні шляхи виходу з гуманітарної кризи, яка дедалі тільки поглиблюється,  - констатував політик. 

 

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.