4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

«Зелене світло» - молодим, освіченим, активним (фото)

Розвиток країни, регіону, міста неможливий без ефективного використання інтелектуального потенціалу  науковців та студентів. 

Про це зазначив  заступник міського голови Леонід Бицюра на заході у рамках Днів науки, які відбулися у Тернопільському національному економічному університеті. 

Україна – на шляху реформ, - наголосив Леонід Олексійович. – Галузь освіти і науки не може бути осторонь цих процесів. Тому зараз перевага не тому, хто має більше стажу  чи наукових заслуг, а тому, хто активніший, в кого є нові ідеї, творчий потенціал, енергія та бажання працювати. 

Політик зазначив, що неодноразово брав участь у науково-практичних конференціях, які проводилися на базі університету. За його словами,  науковці вишу постійно розширюють коло досліджуваних проблем і напрямків роботи. А тому їхні  напрацювання можуть бути використані у багатьох галузях. 

Ми, представники місцевої влади,  дуже розраховуємо на вашу допомогу, підтримку,  ідеї та пропозиції, - резюмував Леонід Олексійович. - Ми готові до діалогу і співпраці. Адже тільки завдяки спільним зусиллям ми можемо досягнути  бажаного результату. 

До слова, ключовим заходом  цьогорічних  Днів науки стала  загальноуніверситетська студентська наукова конференція «Науково-дослідна робота студентів: формування особистості майбутнього вченого, фахівця високої кваліфікації».

Також у рамках Днів науки відзначили студентів-учасників Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. 

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.