4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Науковці і представники влади радилися, як покращити ситуацію на Тернопільщині (відео)

Новий формат співпраці між  науковцями і владою міста та області  представили у Тернопільському національному економічному університеті у рамках круглого столу «Ідентифікація викликів та загроз збалансованого розвитку держави та регіону: механізми попередження та нівелювання». 

 Відбувся захід  3 квітня. 

Учасники дискусії – представники Тернопільської облдержадміністрації, міської ради, науковці вишу, студенти-магістри  - обговорили проблеми різних галузей  та запропонували шляхи їх вирішення.

Участь у роботі круглого столу взяли голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк, його заступник Леонід Бицюра, представники підрозділів ОДА. 

На брифінгу, який відбувся після першої частини круглого столу , очільник Тернопільщини Олег Сиротюк наголосив, що такі заходи мають  стати дискусійними майданчиками для обміну думками між представниками різних сфер, а також сприяти пошуку нових шляхів, які допоможуть  покращити ситуацію в краї.  Також, за його словами, до спільної роботи залучатимуть й інші навчальні заклади міста.

У тому, що нова форма співпраці, ефективна і корисна і для вишу, і для місцевої влади, переконаний ректор ТНЕУ Андрій Ігорович Крисоватий.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.