4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

На Тернопільщині зменшується кількість хворих грипом

Станом на 11 березня показник захворюваності склав 40 випадків, що становить 85,3% до орієнтовного розрахункового показника визначення початку епідемії.

Про це повідомили в Головному управління Державної санітарно-епідеміологічній службі у Тернопільській області, інформуює прес-служба ОДА.  

«У порівнянні з минулим тижнем відбулося зниження рівня захворюваності на 6,9%, - розповіла начальник відділу епідеміології та санітарної охорони території ГУ Держсанепідемслужби в області Марія Павельєва. - Серед дітей в порівнянні з минулим тижнем – зниження на 7,3%, серед дітей шкільного віку – на 14,9%».

Також вона зазначила, що кількість госпіталізованих хворих за тиждень  - 270 осіб, з них - 171 дитина. Зареєстровано за тиждень 1 випадок тяжкої гострої респіраторної інфекції.

«Відновлено навчально-виховний процес у закладах освіти області, де тимчасово призупинялося навчання (Гусятинський, Заліщицький, Теребовлянський, Кременецький, Шумський райони та м. Тернопіль, - продовжила Марія Миколаївна. -  За результатами моніторингових лабораторних досліджень, в області за останній тиждень відмічається циркуляція вірусів грипу А, парагрипу та РС-вірусів».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.