4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У перший день весни у Тернополі звучатиме "Музика світового кіно"

Музику світового кіно пропонує послухати у новій концертній програмі Муніципальний Галицький камерний оркестр. Своє бачення яскравих, вартих сценічного виконання творів, написаних для кіно, музиканти продемонструють тернополянам та гостям міста 1 березня в Українському Домі «Перемога». 

У програмі звучатимуть саундтреки із фільмів, що вже стали класикою світового кінематографу. Зокрема, це любовна тема композитора Ніно Рота «Час для нас» із фільму «Ромео і Джульєтта», який був знятий ще у 1968 році, «Моя пісня» із легендарного кінофільму Чарлі Чапліна «Вогні великого міста», яку, до речі, сам геніальний режисер і актор і написав. 

Підготували артисти й кілька сучасних за мелодикою і світобаченням композицій з фільмів, які вийшли в прокат зовсім нещодавно. Скажімо, це «Пірати Карибського моря», «Гаррі Поттер та філософський камінь». А постійні шанувальники творчості колективу однозначно втішаться, почувши у цій також програмі твори, які вже давно полюбились їм у виконанні Галицького камерного. Це такі які як, скажімо, «Самотній пастух» із стрічки Тарантіно «Вбити Білла», мелодія з кінофільму «Професіонал», у якому знімався знаменитий Жан Поль Бельмондо, «Галактика» Генрі Манчіні із тих безкінечних американських «Зоряних воєн» та інші. 

«Люблю кіно, коли воно як життя, і люблю життя, коли воно, як кіно», - висловися якось про цей жанр мистецтва один із сучасних філософів-поетів. Але коли все відбувається ще й під хорошу музику, приємніше вдвічі, – може доповнити цей афоризм колектив Муніципального Галицького камерного оркестру під орудою Василя Феленчака.

Довідково: Початок концерту о 18-тій годині. Квитки в касі Українського дому "Перемога". 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.