4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тисячі людей, десятки прапорів, оберемки квітів... На Тернопіллі похоронили Тараса Михальського (фото)

Тисячі людей  - рідні, близькі, друзі, однокласники, одногрупники, бойові побратими, -  провели 2 лютого в останню путь бійця 24-ї окремої механізованої бригади, збаражчанина Тараса Михальського. 

Чин похорону бійця здійснив владика Нестор у співслужінні з майже чотирма десятками священиків.

Під час прощальної церемонії батькові загиблого Героя вручили орден «За мужність ІІІ ступеня», яким президент посмертно нагородив Тараса Михальського. Похоронили Тараса з військовими почестями навпроти могили Героя України Устима Голоднюка.

Нагадаємо, загибель нашого земляка в зоні АТО підтвердила генетична експертиза. Отримавши похоронку, рідні і друзі 34-річного збаражанина, бійця 24-ї окремої механізованої бригади Тараса Михальського відмовлялися вірити у його загибель і більше трьох місяців не втрачали надії, шукали його серед поранених і полонених. Однак результати ДНК-експертизи тіла, яке було захоронено разом із іншими тілами і останками невідомих бійців на цвинтарі у Старобільську на Луганщині ще 18 листопада, підтердили найгірше – Тарас Михальський поповнив лави Небесної Армії, пише "Народне слово". 

Вічна пам'ять! Герої не вмирають!

Фото - Світлана Боднар. 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.