4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі освятили шопку та запалили ялинку

Урочисто засвітили головну ялинку Тернополя сьогодні, 19 грудня, на Театральному майдані. 

Священнослужителі усіх релігійних конфесій освятили Різдвяну шопку, яку традиційно кожного року встановлюють на Театральному майдані, а тернопільські пластуни передали тернополянам Вифлеємський вогонь Миру, інформує прес-служба міської ради. 

«Відроджуючи давні українські традиції, тернополяни щороку встановлюють Різдвяну шопку, - розповідає Сергій Надал. - Грудень багатий на свята, але, найголовніше – це місяць приготування до Різдва Христового. Тернопільська Різдвяна шопка нагадуватиме нам про наближення свята, а в сам празник буде знаком доброї новини для Тернополя, України і всього людства».

Далі відбулося урочисте засвічення вогнів Новорічної ялинки та видовищне вогняне шоу.

«Ми засвічуємо ялинку в день святого Миколая, адже напередодні цього дня і діти, і дорослі перебувають у святковому піднесенні очікування чуда, - каже Сергій Надал. – Сьогодні, як ніколи, хочеться просити в святого Миколая головного подарунку для України – миру. Адже ситуація в країні накладає важкий відбиток на Новорічно-Різдвяні свята. Не у всіх тернопільських сім'ях зараз радість і свято. Ми всі маємо про це пам'ятати. Пам'ятати про солдатів, добровольців на фронті та про тих, кому зараз не просто звести кінці з кінцями через бідність і матеріальну скруту».

Також міський голова побажав кожній тернопільській родині знайти у прийдешніх святах нагоду побути разом, згадати давні українські традиції і звичаї.

«Зичу усім у теплій родинній атмосфері провести рік старий і зустріти новий. Нехай у новому році нашу країну і наше місто чекають нові здобутки і перемоги, досягнення і успіхи. Нехай в мирі і добробуті живе український народ. Зичу усім рясних Божих благословень!», - побажав тернопільській громаді міський голова Тернополя Сергій Надал.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.