4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі Святий Миколай завітав до діток, котрі не бачать цей світ, але вірять в дива

Україною мандрує святий Миколай. Не оминув він увагою і Тернопільського навчально-консультаційного пункту міжобласної спецшколи для сліпих і слабозорих, що у Великій Березовиці Тернопільського району.

Тут навчають неймовірно талановиті та щирі дітки, котрі вірять в дива. Солодкі дарунки та презенти для них святий передав через підприємця Сергія Лупійчука.

“То неймовірне відчуття дарувати дітям радість, - ділиться Сергій Ігорович. - Упевнений, бодай раз у рік, а бажано набагато частіше, кожен повинен ставати добрим чудотворцем і запалювати посмішки на дитячих обличчях”.

Тернопільський навчально-консультаційний пункт міжобласної спецшколи для сліпих і слабозорих працює з 1975 року. Нині тут навчається 15 діток віком від 10 до 16 років. Є також 20 учнів віком до 40 років, котрі вже працюють, і приходять на уроки після завершення робочого дня. Діє і так звана група Брайля, в якій займаються люди, котрі втратили зір внаслідок травми чи за інших обставин.

“Таких навчально-консультаційних пунктів як наш в Україні менше 30, - зазначає завідуюча пунктом Ганна Іванівна Богатирьова. - На відміну від спецзакладів, ми не просто даємо знання, а вчимо дітей, молодь, старших людей , котрі народилися сліпими, слабозорими чи втратили зір внаслідок нещасного випадку жити нормальним життям. Наші випускники на рівні з іншими навчаються у вишах, здобувають професію та дивують світ. І це головне”.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.