4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Священики з Тернопільщини зустрічатимуть Новий рік в АТО

Отець Віталій Футорський, адміністратор парафії св. архистратига Михаїла м. Хмельницький, та о. Андрій Шалай, сотрудник Собору у Зарваниці, повернулися з передової 13 грудня.

Отці 6 днів перебували у районі Дебальцево та Попасної у місцях дислокації 128 гірсько-піхотної бригади та 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь».

Священики служили для бійців Святі Літургії, сповідали їх та проводили духовні бесіди. Також відвідали військову комендатуру у м. Дебальцево, інформує прес-служба архиєпархії. 

«Ночувати доводилися у бліндажах, інколи нам знаходили якесь приміщення, - зізнається о. Віталій. – Були випадки, що треба було ховатися, бо працював снайпер». Однак, за словами священика, такі духовні місії дуже важливі для бійців. «Ми їм привезли матеріальну допомогу і питали, що ще потрібно, вони ж відповіли, що все мають, бо є добра підтримка волонтерів. «Нам потрібна ваша присутність. Те, що священики приїжджають до нас, дає нам спокій, ми спокійні, бо з нами Бог», - переповідає о. Футорський.

Зараз отці готуються до наступної місії: зустрічатимуть з військовими Новий рік та перед празником Різдва відправлять для них Святі Літургії.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.