4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі розпочали Рік пам’яті митрополита Андрея Шептицького (фото)

Поминальною ходою від Архикатедрального собору до пам’ятника Андрея Шептицького, що по вул. Січових Стрільців 6а, відзначили 70-у річницю від дня його смерті 1 листопада.

Молитовну процесію із хоругвами та Панахиду біля його погруддя очолили священики Тернополя на чолі з о.-доктором Віталієм Козаком та о. Орестом Павліським, інформує прес-служба архиєпархії.

Організатором виступила комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ та члени ТУСК "Обнова".

«Він був служителем, ревнителем та великим шанувальником Істини і саме це допомогло йому вистояти у такий нелегкий період історії нашої Вітчизни, - зазначив о. Віталій Козак. - Маю надію, що сьогоднішня наша зустріч стане поштовхом для кожного до глибшого знайомства з митрополитом Андреєм та у його особі знайомства з Істиною, бо тільки через спільне служіння Правді в країні може настати довгоочікуваний і всіма омріяний мир».

Як зазначає учасник дійства семінарист Роман Пацула, «молитовний похід зібрав близько ста п’ятдесяти людей і став, як сказав у своєму зверненні до людей о. д-р Віталій Козак, урочистим початком року присвяченого дослідженню та щораз глибшому відкриванню постаті великого митрополита». Власне, 1 листопада в УГКЦ розпочинається рік митрополита Андрея Шептицького, про що прийняв відповідне рішення Синод єпископів УГКЦ. А 29 липня наступного року минає 150-річчя від дня його народження.

ТУСК «Обнова» представили тематичний концерт. Вкінці о. Орест Павлівський побажав, щоб «світла постать нашого духовного батька митрополита Шептицького стала для усіх взірцем для наслідування та прикладом того, як у важкі часи не зламатися під ярмом ворожого батога».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.