4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Учасники "Єднання поколінь" продовжують пізнавати рідний край

Учасники соціальної ініціативи “Єднання поколінь”, яка діє у Тернополі вже третій рік, продовжують пізнавати рідний край.

15 липня, у рамках суспільної ініціативи “Батьківська платформа” та на запрошення підприємця, співзасновника платформи Олега Карпика, тернополяни поважного віку відвідали музей у селі Кобзарівка, що розташований в будівлі, знищеного під час Радянського Союзу польського костелу.

Кілька років тому сім'я Карпиків  реконструювала костел всередині. Сьогодні там зібрана вся історія Кобзарівки: фото, книги, історичні факти, автентичний одяг та навіть відтворена хатина під стріхою. Також там тепер проводять літературні вечори, присяги козацтву та інші національно-патріотичні заходи.

“Ми запросили в гості учасників “Єднання поколінь”, які ведуть активний спосіб життя, - розповідає Олег Карпик. -  Ми відвідали музей села Кобзарівка, де колись був старий польський костел. І три роки тому за ініціативи мого батька, там зробили музей села. Свіже повітря, хороше спілкування є запорукою гарно проведеного часу”.

Окрім цього, в екскурсійну програму ввійшли відвідини козячої ферми, де мешкає близько 30-ти кіз різних порід. З їхнього молока виготовляють рідкісний сир за кіпріотською технологією — халумі. Ним та пловом і пригощали гостей ферми.

Своїми враженнями поділилася учасниця соціальної ініціативи “Єднання поколінь” Марія Кусь:

“В ініціативі я вже третій рік. Разом ми вже відвідали чимало місць, заходів та познайомилися з багатьма цікавими людьми. Кожна наша нова зустріч дивує та зачаровує. Сьогоднішня поїздка така ж. Ми всі отримали чудові емоції від часу проведеного на фермі та в музеї. Дякуємо усім за цю можливість”, - каже жінка.

“Мандрівки “Єднання пооклінь” вже стали доброю традицією.  За три роки вони відвідали безліч місць на Західній Україні та познайомилися з досі невіданими місцями, - зазначає заступник міського голови, голова правління БФ “Єднання поколінь” Леонід Бицюра. -Під час карантину поїздки та зустрічі не проводилися і ми зрозуміли на скільки спілкування, спільне проведення часу є важливим для тернополян поважного віку. Зараз зустрічі відбуваються просто неба. Учасники вподобали такий формат, тому ми продовжуємо проводити зустрічі та організовуємо пізнавальні поїздки.” 

На завершення короткої мандрівки тернополяни поважного віку спільно з сім'єю  Карпиків виконали кілька душевних пісень.

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.