4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Відтепер муніципальна поліція контролювaтиме дотримaння порядку і на території Тернопільського ставу

Відтепер тернопільськa муніципaльнa поліція зможе контролювaти дотримaння порядку і нa території Тернопільського стaву.

9 липня КП «Об’єднaння пaрків культури і відпочинку містa Тернополя» передало нa бaлaнс прaвоохоронців моторний човен.

"Тернопіль поступово модернізує служби, які займаються моніторингом екологічної ситуації в місті та на міських обєктах. Ми плануємо створити підрозділ муніципальної інспекції, який буде повноважений на контроль дотримання природоохоронного законодавства на території водойми. В їхні функції буде входити цілодобове патрулювання території Тернопільського ставу, - зазначає заступник міського голови Леонід Бицюра. - Боротьба з браконьєрами, боротьба з забрудненням Тернопільського ставу, фіксація викидів,  неправомірних поступків фізичних і юридичних осіб. Це перший якісний крок у влаштуванні ефективної системи контролю екологічного стану  в тернопільській громаді".

Зокрема у планах міської влади придбання ще одного катера. Наразі триває тендер.

"Нашою метою є знайти причини можливого забруднення ставу, можливого отруєння ставу або іншу причину чому була мертва риба. Є дуже багато теорій, багато пропозицій. Крім того, ми працюємо над підготовкою проектно-кошторисної документації для початку роботи по очищенню Тернопільського ставу", - розповідає міський голова Сергій Надал.

Питання стану Тернопільського водосховища гостро стоїть вже кілька років поспіль. На сьогоднішній день проведено ряд досліджень та створено комісію,  якій доручено вивчити причини загибелі риби на Тернопільському ставі. Її очолив заступник міського голови Леонід Бицюра. 

Наразі вже розпочато  механічну очистку водойми.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.