4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Із другого липня в Україні дозволили роботу кінотеатрів, але з дотриманням карантинних умов.

"Є розпорядчі документи Кабінету Міністрів, Міністерства охорони здоров’я, які визначають, за яких умов такі заклади можуть працювати, - наголошує лікар-епідеміолог, заступник директора обласного лабораторного центру Володимир Паничев і деталізує: - За умови наповнюваності глядацького залу не вище 50% від кількості посадкових місць; дотримання певної дистанції і тому подібне. Зважаючи на те, що COVID-19 – це інфекція з повітряно-краплинним методом передачі, дуже важливим є стан повітряного середовища в глядацькому залі. Якість повітря залежить від роботи вентиляційних систем та їх спроможності подати кількість повітря, яка є нормативною, а це 20-40 куб. м. повітря на одного глядача на годину". 

 "Ми піклуємося про безпеку наших глядачів, тому  задіяли додатково Тернопільський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України, щоб його фахівці здійснили всі необхідні заміри", - констатує заступник міського голови Тернополя, голова Асоціації кінокомісій України Леонід Бицюра та наголошує, що в період карантину за кошти інвестора було здійснено масштабні роботи з модернізації приміщення та демонстраційного обладнання "Палацу кіно". Тож, сьогодні  маємо найсучасніший, у  технологічному плані, кінотеатр в  області.  

Висновок Тернопільського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України  однозначний: кінотеатр усім критеріям відповідає та вже від сьогодні, 3 липня, може працювати й чекає на глядачів. 

Усі вимоги стосовно соціальної дистанції, засобів індивідуального захисту також будуть забезпечені.

А із розкладом сеансів до 8 липня включно та вартістю квитків можна ознайомитись за посиланням bit.ly/rozklad_roboty_kinoteatru

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.