4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі члени штабу протидії наркотикам провели акцію

До Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиків, у Тернополі члени штабу протидії наркотикам замальовували написи на стінах з посиланням на місця продажу наркотиків. 

Рішення про створення штабу з координації дій для попередження вживання та недопущення розповсюдження наркотичних засобів, вирішили створити з метою підтримки соціально нестабільних груп населення та пропаганди здорового способу життя.

"Нашою задачею є цілий комплекс заходів з удосконаленням роботи правоохоронців по припиненню розповсюдження наркотичних засобів та заходів, які би мали прямий вплив на певні групи населення, - зазначаєзаступник міського голови, голова штабу Леонід Бицюра.-  Проблема наркотиків зменшує конкурентоспроможність молоді та загалом населення. У нашому штабі також є ті, що звільнилися від такої залежності. Вони краще за інших знають, як краще діяти у такій ситуації".

До акції долучився й тернополянин Олег Карпик. Замальовувати надписи прийшов з донькою. Олег розповів – також був наркозалежним, впродовж 7 років вживав наркотики:

"Я знаю, що це таке. Серед моїх друзів багато було наркозалежних. Багатьох з них вже немає. Вони померли. Тому мене болить це. І дивлячись інколи на бездіяльність влади, бездіяльність поліції, ми не можемо стояти осторонь. Це торкається не тільки нас, але й наших друзів, наших дітей і нашого майбутнього", - каже пан Олег.

Зокрема до складу штабу увійшли також представники освітньої та медичної сфер, представники громадських організацій.

 Аліна Жайворонко

Фото: Суспільне

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.