4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопільський парк Національного Відродження поповнився новими саджанцями

Тернопільський парк Національного Відродження поповнився новими саджанцями. Кілька нових дерев та кущів  висадили біля пам’ятного знака воїнам-афганцям заступник міського голови Леонід Бицюра, учасники соціальної ініціативи «Єднання поколінь» спільно з  небайдужими тернополянами 13 червня.

Дику яблуні, сакуру та тую придбала тернопільська майстриня Олександра Люканюк за кошти виручені під час  Еко-аукціону, лотом на якому була еко-сумка оздоблена рішельє.

"В мене вийшла подвійна еко-акція. Людина придбала еко-сумку, що дозволить їй не використовувати поліетилен, і завдяки цьому вдалося придбати дерева та один кущик, -розповіла пані Олександра. - Дай Бог вони приймуться. І я вірю, що вони, нехай і трішки, але допоможуть очистити наше навколишнє середовище".

Також висадили лапчатку, декоративні калину та кілька кущіів, а ще - ялинки в горщиках, придбаних на новорічні свята «Єднанням поколінь» у рамках ІІ Еко-марафону.

"Тернопільські парки продовжують поповнюватися новими саджанцями, які ми вже не перший рік садимо спільно з «Єднанням поколінь» та іншими ініціативними тернополянами, - зазначив Леонід Бицюра. - Щиро дякую всім за небайдужість, активність і любов до свого міста".

За словами координатора соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Ольги Гордієнко, висадка планувалася раніше, згідно календаря, проте, у зв'язку з карантином втілити задум вдалося лише зараз:

"До процесу долучились люди різних вікових та статусних категорій. На висадку від учасників соціальної ініціативи купили декоративні кущі. Окремим задумом була також висадка ялинок, які були придбані під час Еко-марафону 2.0, що реалізовували взимку. Щиро хочу подякувати всім учасникам", - додає координатор ініціативи.

 

 

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.