4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Вже незабаром оновлений тернопільський "Палац Кіно" відновить роботу

Звістка про закриття “Сінема сіті” стривожила тернополян, які вже звикли до прем'єрних та допрем'єрних показів українських стрічок, "перших екранів" як вітчизняних так і зарубіжних фільмів, сімейних походів у кіно. 

Допоки триває судовий спір між господарюючими суб'єктами ТРЦ "Подоляни" та “Сінема сіті”, кіноперлини планують демонструвати в єдиному залі “Палацу кіно”, що на вул. Івана Франка, 8. А щоб файномістяни й надалі мали можливість одними з перших насолоджуватись новинками кіно -  кінопалац планують модернізувати, оснастити обладнанням для показу фільмів у DCP-форматі та запровадити онлайн-резервування і придбання квиткiв.

"Цей формат дає можливість пристосувати стрічку під кожен кінозал окремо, враховуючи розмір екрану, просторові особливості залу, звукове обладнання. Вже згодом стрічку переформатовують в HD, саме в такому форматі наразі транслюються фільми у "Палаці Кіно". Однак цей формат з’являється орієнтовно через два тижні після старту показу. А найпоказовішим є перший тиждень трансляції стрічки. Дистриб’ютори забезпечують промоцію, виходячи з темпів інтересу до стрічки, враховують, коли цей інтерес виходить на пік. Якщо говорити про HD, то це зовсім інший рівень, фактично, це вже трансляція стрічки на інерції інтересу, - зазначає заступник міського голови Тернополя, голова Асоціації кінокомісій України Леонід Бицюра. - Тому нам важливо, придбати таке обладнання, бо за чотири роки, впродовж яких займаємось просуванням та прмоцією українського кіно в місті, тернополяни звикли до допрем'єрних показів. І Тернопіль став третім в Україні за відвідуваністю кінофільмів".

Наразі міська рада готує всі необхідні документи для передачі муніципального кінотеатру "Палац Кіно" у власність комунального підприємства “Тернопільська кінокомісія” та шукає  партнера для облаштування кінотеатру необхідним обладнанням.

"Для нас час зараз дуже дорогий, відповідно модернізація планується дуже оперативно", - наголошує Леонід Олексійович

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.