4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Поважний 30-літній ювілей відзначив Тернопільський дитсадок №17

Радісну подію відзначив дня¬ми Тернопільський дошкільний навчальний заклад №17. Рівно 30 років тому (у 1990-му році) маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка.

28 березня у просторій музичній залі садочка в урочистій обстановці колектив дитячого садка відсвяткував день народження. Свій ювілей працівники та вихованці ТДНЗ №17 святкували у тісному колі друзів.

Привітати іменинників завітали чимало гостей, зокрема заступник міського голови Леонід Бицюра. Він відзначив успішну роботу всього колективу та вручив символічний дарунок від міської ради: сертифікат на 30 тисяч гривень на потреби садочка та нагородив подяками міського голови працівників закладу.

"Святкова програма з нагоди ювілею вразила різноманіттям талантів і дитячою безпосередністю. Одразу видно: тут працює команда однодумців, які живуть своєю професію, - зазначив Леонід Олексійович. - Щиро дякую колективу дитячого садочка за любов і турботу, творче горіння та особливу енергетику добра, в якій зростають дітки. Адже саме тут вони починають пізнавати світ і формуватись як особистість. Здоров’я вам, натхнення, радості, гордості за своїх вихованців, Божого благословення, а садочку – процвітання та перемог".

Чимало цікавого було за час роботи закладу, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять вже своїх дітей в садок, мабуть і онуків приведуть. За три де¬сятки років заклад випустив близько двох тисяч дошкільнят, озбро¬єних необхідними знаннями, вмі¬н¬ням працювати в колективі, ви¬хованих і підготовлених до шко¬ли.

"Я дякую долі, що життя завело мене саме у цей заклад, - зауважила завідуюча  ТДНЗ №17 Наталія Ясеновська. -Я дякую колективу за те, що приймають мене і за те, що сприймають. Я бажаю нашому закладу зберегти ті дружні стосунки, які ми маємо".

 А найяскравішим і найдорожчим подарунком для рідного садка стали виступи його дошкільнят та працівників. Малята та вихователі залюбки декламували вірші, завзято витанцьовували, дзвінко й весело співали.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.