4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі для Інклюзивно - ресурсного центру №1 придбали автомобіль

Тернопільська міська рада спільно завдяки співфінансуванню з державного бюджету, придбала спеціальний автомобіль для комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр №1».

Придбаний автомобіль — це свого роду мобільний переїзний кабінет. Він обладнений необхідними засобами для надання додаткових психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими потребами. Крім того, автомобілі укомплектовані дидактичними матеріалами, іграшками для проведення корекційної роботи. Задні двері авто обладнані підйомником та спеціальним пристроєм для колісних крісел.

"Даний автомобіль розрахований на дітей віком від 2 до 18 років, які є маломобільними. Усі вони зможуть ним скористатися, попередньо замовивши", - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра.

Як зазначає директор Центру Тетяна Бабійчук придбаний транспорт є повноцінним мобільним інклюзивно-ресурсним центром, адже він обладнаний усім необхідним для обслуговування дітей з особливими освітніми потребами. Окрім перевезення дітей з інвалідністю до реабілітаційних та інших закладів, за допомогою даного автомобіля фахівці зможуть виїжджати до помешкань дітей, які за станом здоров’я не мають змоги самостійно відвідувати Інклюзивно – ресурсний центр, та надавати дітям корекційно – розвиткові послуги, проводити комплексну оцінку і здійснювати психолого – педагогічний супровід.  Скористатися послугами автомобіля зможуть також мешканці тих громад, які заключили угоду про міжбюджетних трансферт з центром.

Автомобіль інклюзивно-ресурсного центру розпочне перевезення уже з понеділка, 17 лютого.

Подати заявку на замовлення транспорту можна за телефоном: 43- 49 – 42.

Фото: сайт ТМР

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.