4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернопільському центрі реабілітації людей з інвалідністю триває флешмоб "Подаруй дитині книгу"

14 лютого у світі відзначають Всесвітній день дарування книг. Саме до цієї дати в Тернопільському обласному центрі комплексної реабілітації стартували флешмоб #подаруй_дитині_книгу

Флешмоб #подаруй_дитині_книгу набирає все більше обертів - книжкова полиця центру поповнилася вже кількома сотнями книг завдяки чуйним, активним і доброзичливим людям. Зазначимо, що акція триває протягом двох тижнів до 14 лютого включно (саме в цей день відзначають Міжнародний день дарування книги).

12 лютого з особистим візитом та книжковими дарунками до центру завітало відразу кілька гостей: заступник міського голови, голова правління благодійного фонду «Єднання поколінь» Леонід Бицюра, директор благодійного фонду "Єднання поколінь", голова ГО "Центр "Бебіко Olga Gordienko, відома письменниця, казкарка, голова ГО «Творчий простір ОРЕЛІ» Ірина Мацко, очільник ГО "Сильна Галичина" Володимир Петришин та Володимир Самотіс -приватний підприємець, який має співпрацю з книжковими видавництвами.

При зустрічі з вихованцями ТОЦКР кожен з гостей розповів про даровану книгу. 

Леонід Олексійович розповів детальніше про книгу "Казки оміряного краю", яка є частинкою проєкту  «Скарби Файного міста». Також він зауважив, що участь у благодійних акціях дає нам можливість зробити не просто добру справу, а поділитись частинкою того, що стане корисним, пізнавальним, навчальним.

"Сьогодні ми привезли діткам та молоді книги, які стали частинкою нашого міста. Я впевнений, що кожен читач зможе знайти в ній щось для себе та почерпнути, щось цікаве і про наш край. За рахунок книжки дитина збільшує свій словниковий запас, фантазію. Не кожен може відвідати те чи інше місце, а в книжці можна це побачити, дофантазувати щось. Книжка завжди впливає позитивно на розвиток", - додав Леонід Бицюра.

Додамо, що вже цієї п'ятниці, 14 лютого, на підбитті підсумків нашого благодійного флешмобу, кожна дитина матиме нагоду обрати для себе улюблені книги, а частина з них - поповнить нашу біблотеку. Вихованці Центру уже в передчутті нових яскравих сторінок, ще незнайомих цифр і літер, енциклопедичних тварин та казкових героїв!

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.