4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Одну з аптек у центрі Тернополя обладнали підйомником для маломобільних груп населення

7 лютого у Тернополі відбулося ідкриття ще однієї аптеки мережі "Подорожник"по вул. Руська, 19.. Під час відкриття було представлено  електричний підйомник, який встановили при вході в заклад.

За допомогою електричного підйомника мало мобільні групи населення зможуть самостійно піднятися у приміщення аптеки. За задумом платформа підйомника піднімається під самісінькі двері закладу Візком на неї можна заїхати і з допомогою пульта керування піднятися нагору. У випадку, якщо виникнуть труднощі, за допомогою кнопки можна викликати працівник аптеки, який допоможе скористатися ліфтом.

"Зараз ми відпрацьовуємо об'єкти,  які в подальшому  можливо потрібно буде обладнати пандусами, додатковими ліфтами та іншими необхідним обладнанням, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. - Дякуємо аптеці «Подорожник» за те, що з відповідальністю підійшли до облаштування входу у свій заклад. Це один з перших прикладів оснащення електричним підйомником соціального закладу".

Дивізійний директор мережі аптек «Подорожник» у Тернопільській, Рівненській та Волинській областях Леонід Олійник розповідає, що в майбутньому всі аптеки їхньої мережі стануть доступними для маломобільних груп населення:

"У квітні 2018 року в дію вступили нові ДБН, які передбачають забезпечення закладів охорони здоров’я електричними ліфтами або ж пандусами. Це повинно спростити процес пересування людям маломобільних груп населення. За підтримки міської ради нам вдалося встановити цей ліфт. А в подальшому усі решта аптек мережі «Подорожник» з часом також ставатимуть доступнішими для людей, які пересуваються на візках", - каже Леонід Олійник.

Першим електричний підйомник випробував член Тернопільської міської організації інвалідів «Опора» Сергій Ванькович. За словами мати Сергія пані Надії, дана програма зможе не лише полегшити  пересування мало мобільним тернополянам, а й значно допомогти людям, які їх супроводжують:

"Я рада, що у Тернополі реалізовуються такі проєкти. Хотілося би, щоб таких доступних закладів ставало все більше, бо це спрощує життя не лише інвалідам, а я їхнім опікунам та людям, які їх супроводжують. Чим більше таких закладів буде, тим легше буде тернополянам, які є мало мобільними", - додає пані Надія.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.