4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернополяни встановили ще один рекорд (фото, відео)

Ще один рекорд встановили тернополяни 25 січня, в Savich–park, що знаходиться по вулиці Тернавського. Там відбувся відбувся наймасовіший спуск по штучному снігові на сноутюбах. Так тернополянам вдалося встановити новий рекорд.

У спуску взяло участь 67 людей, віком від 18-ти років. Біля підніжжя гірки чергували медики, щоб застрахувати від нещасних випадків. Про безпеку організатори подбали добре. 

Разом із тернополянами із гірки спустився Тернопільський міський голова Сергій Надал та його заступник Леонід Бицюра.

"Емоції – через край, - ділиться враженнями Леонід Бицюра. - Дякую директору гірськолижного комплексу Віталію Кирилову за ідею рекорду, організацію та перемогу над погодними умовами. Таки тернополяни – особливі: навіть у безсніжну зиму влаштували справжні зимові розваги та встановили рекорд із катання на «надувних санчатах»"! 

Директор та співвласник Savich-park Віталій Кирилов розповів, що участь у встановлені рекорду взяло 67 бажаючих. Не зважаючи на погодні умови, не властиві для січня, гірку посипали штучним снігом і зробили усе можливе для комфортного спуску.

"Ми хотіли показати, що навіть при таких поганих погодних умовах можна створити зиму, - каже організатор заходу, співвласник Savich -park  Віталій Кирилов. - Є штучний сніг, який дарує багато радості від нього навіть у таку незимову погоду. Також ми підтримуємо здоровий спосіб життя і хочемо, щоб тернополяни, разом із дітьми активно відпочивали".

До слова, це вже 35 досягнення у «Книзі рекордів Тернополя».

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.