4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Автора тернопільських аераційних фонтанів призначено керівником Регіонального офісу водних ресурсів Тернопільщини

З нагоди представлення нового керівника Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області Тараса Капусти, 21 січня відбулися колективні збори.

На зборах були присутні заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра, директор департаменту водного менеджменту Держводагентства Ольга Лисюк, начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк та начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Хмельницькій області Юрій Димінський.

За словами Леоніда Бицюри, Тарас Капуста є одним з ініціаторів створення галузевої програми розвитку Тернопільського водосховища. Саме він, спільно зі своїми фахівцями, став автором ідеї берегової аераційної системи нашого озера. Також минулого року за участі нового керівника Регіонального офісу водних ресурсів Тернопільщини, було розроблено проект придонного спуску та облаштування наступної черги аераційного фонтану.

"Співпраця з представниками галузі водних ресурсів для нас надзвичайно важлива, оскільки на території Тернопільської міської об’єднаної територіальної громади є три великих водосховища та мережа водних об’єктів та річок. Питання їх належного утримання є новою відповідальністю влади Тернополя, - зазначив Леонід Олексійович. - Я радий тому, що така потужна, креативна, віддана своїй справі людина очолила управління. Впевнений, що наше управління стане взірцевим в своїй галузі. А взаємодія тернопільської громади з  Регіональним офісом водних ресурсів у Тернопільській області, дозволить нам вирішити всі питання експлуатації водних об’єктів та екологічної проблематики".

Тарас Капуста висловився щодо налаштування працівників, усіх присутніх до співпраці та взаєморозуміння, роботи колективу на прогресивні та креативні зміни.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.