Версія для друку

Сьогодні з кранів тернополян тече освячена вода

Десятий рік поспіль 19 січня на водопровідних насосних станціях КП “Тернопільводоканал” відбувся Чин водосвяття. Провадили його священнослужителі українських традиційних церков.

"Нехай свята вода додасть усім сили, здоров'я та добра! Захистить кожну родину від біди й незгоди, зцілить духовні рани, скріпить серця любов’ю та вірою, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра.- Нехай мир, достаток і щастя оселяться у кожній домівці, а щодень повниться радістю, успіхом і добром. Із Богоявленням і Хрещенням Господнім!"

Спершу священнослужителі освятили воду на водоповідній насосній станції №4, що на вул. 15 Квітня (туди надходить вода з водозабору "Верхньо-Івачівський", що у селі Горішній Івачів, та подається у домівки майже 80% тернополян), а відтак - на водозаборі "Тернопільський", що на вул. Білецька (вода з цього водозабору подається у помешкання Нового світу, центру, промислового району).

Отож, свята вода на Водохреща тектиме в кожній домівці Тернополя, аби тернополяни, котрі з різних причин не змогли потрапити в храм, змогли набрати її.