4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

З колядою тернопільських військовослужбовців провели на Луганщину

Військові Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку відправились в зону проведення ООС. 10 січня відбулася двадцята ротація з 2016-го року. У Попасній на Луганщині вони замінять інших військових служби правопорядку.

Цього разу окрім побратимів, колег, рідних, із побажаннями доброї дороги та щасливого повернення додому, перед від’їздом бійців із колядою провела дитяча хорова школа «Зоринка».

Традиційно за щасливу дорогу та виконання служби всечесніші отці відправили молебень.

Начальник Тернопільського зонального відділення військової служби правопорядку Іван Бугай зазначив, що цього року минає четверта річниця перебування наших військових у Попасній:

"На сьогоднішній день, ми вже чотири роки ведемо службу у Попасній. Весь особовий склад зведеної комендатури виконував завдання на відмінно. Одні лише слова вдячності від посадових осіб міста Попасна на нашу адресу, варті великого. Сподіваюсь, що так буде і надалі", - додає Іван Бугай.

Заступник міського голови Леонід Бицюра побажав військовим взаєморозуміння під час виконання завдань та зазначив, що Тернопільський зональний відділ військової служби є прикладом для інших військових та усіх громадян:

"Окрім того, що вони виконують військову функцію, вони є прикладом для населення, яке по їхній службі та поведінці формує уявлення про Західну Україну та українських військових. Ми морально стараємося підтримувати усіх військових, даючи їм зрозуміти, що ми на них чекаємо, - каже Леонід Бицюра. -  Із містом Попасна ми тісно співпрацюємо вже близько трьох років. Ми стараємося ламати стереотипи, які досі присутні у більшості мешканців міста, щодо Західної України".

На ювілейну 20-ту ротацію відправили 24 військових Тернопільського зонального відділу військової служби правопорядку.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.