4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Смолоскипною ходою у Тернополі відзначили 111-ту річницю від дня народження Степана Бандери

Традиційно новий рік українці розпочли з відзначення дня народження однієї з найобговорюваніших постатей української історії – очільника ОУН Степана Бандери. Від його народження 1 грудня  виповнилося 111 років.

Смолоскипна хода за участю близько трьохсот осіб рушила через усе місто до центральної частини Тернополя, до пам’ятника Бандері, де відбулося національно-патріотичне віче.

“У свій час Степан Бандера виділив в ідеологічному русі дві складові: ідея та люди. Якщо ідею було сформовано більше ста років тому, то нашим теперішнім завданням є робота з людьми, які зараз є деморалізованими, збайдужілими та деморалізованими, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. -  Мислення та дії українців повинні грунтуватися на національних ідеях України, і завданнях розвитку майбутнього нашої держави. Ми зобов’язані бути тими провідниками, які будуть вести за собою інших та доноситумуть ідею та її реалізацію до усіх верств українського народу. Слава Україні!".

До присутніх звернувся народний депутат України 7-го і 8-го скликань Михайло Головко:

“Без Степана Бандери не було би й України. Не було би кому запалити мільйони сердець до боротьби. Боротьба проти самого Бандери, якого немає вже більше століття триває. Адже в наших ворогів і до сьогодні мурашки по тілі бігають від самої згадки про нього. Вони й досі бояться його ідей, гасел та мети побудови Самостійної Соборної Самостійної держави. Ми повинні довершити справу великого провідника Степана Бандери”, - зазначив Михайло Головко.

Нагадаємо, 1 січня також відбулось покладання квітів до пам’ятника провідника ОУН Степана Бандери з нагоди 111-ї річниці від дня його народження.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.