4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі відбулася звітна зустріч соціальної інціативи "Єднання поколінь"

Звітна зустріч учасників соціальної ініціативи "Єднання поколінь" відбулася 22 грудня в Центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. О. Довженка.

Ще один рік плідної роботи соціальної ініціативи «Єднання поколінь» добіг кінця. В знак подяки усім спікерам, лекторам, які протягом року активно працювали з поважними тернополянами, міський голова Сергій Надал нагородив подяками міського голови. 

"Я хочу подякувати усім, хто повірив у цей проект та доклався у його розвиток. Ви показали усім, що це дійсно цікаво, що це місце для розвитку. За цих два роки учасники ініціативи стали прикладом для всіх. Адже ви вже навчилися танцювати, співати, бути моделями. Ви не лише корисно провели час, а й зробили багато корисного для міста", - звернувся Сергій Надал.

Також очільник міста нагородив нагрудним знаком координатора ініціативи «Єднання поколінь» Ольгу Гордієнко. Жінка розповідає, що звітна зустріч стала чудовою нагодою для того, щоб згадати яким був цей рік для ініціативи:

"Сьогодні ми підготували коротке відео про наші зустрічі, які проходили протягом року. Окрім святкової програми, ми для них підготували гостинці, які для них підготували небайдужі підприємці- каже Ольга Гордієнко. -  Вони  складаються з  продуктів харчування, які знадобляться їм під час свят, які наближаються". 

За словами заступника міського голови, ініціатора створення соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Леоніда Бицюри, метою проекту є подолання стереотипів про людей похилого віку, до яких багато хто ставиться, як до жертв або безпомічних:

"Таку форму спілкування й об’єднання людей ми запозичили у скандинавських країн. Нині цей досвід пропонуємо й іншим містам. Залюбки ділимося своїми здобутками та порадами. Адже ця ініціатива є унікальною. Ми запропонували якісніші формати спілкування між поколіннями, — каже Леонід Бицюра. — Люди з таким життєвим досвідом є джерелом знань, тепла та енергетики. Я дуже хочу, аби старші люди мали в суспільстві любов і повагу. Старість не має бути сповнена страхами й самотністю, бо це можливість здійснити свої давні мрії, зустріти цікавих людей, навчитися чогось нового".

Зокрема минулий рік був проголошений Роком екології. Тому протягом року для учасників проекту проводили тренінги про важливість води для організму людини, семінари про проблеми харчування. Також практично навчалися на майстер-класах висаджувати різні види дерев.  Учні однієї зі шкіл ознайомили поважних тернополян з проблемами Тернопільського водосховища, а викладачі допомагали розпізнавати фальсифікати на прилавках магазинів.  А у вільний час усі вони встигали спізно займатися спортом та організовувати толоки. 

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.