4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопільський Центр творчості дітей та юнацтва відзначив 80-ліття

З нагоди 80-ліття Центру творчості дітей та юнацтва Тернополя, 21 грудня у палаці культури «Березіль» відбулося грандіозне мистецьке дійство.

Колектив центру  представив понад 30 номерів. Вражаючі танці, співи, гра на музичних інструментах, виступали заслужені народні колективи, переможці міжнародних конкурсів та олімпіад. Здивували глядачів й оригінальними виступами: на сцені скрипалі грали разом з баяністами, а учні студії “Фортепіано” супроводжували спів хору. 

Останніх 12 років центр очолює Світлана Миханчук. Директорка розповідає, що Центр творчості дітей та юнацтва Тернополя має 4 філіали по всьому місту, а також працює у 12-ти школах нашого міста:

"Наш центр провадить виховну, навчальну, розважальну роботи із школярами міста. У нас працює понад 150 творчих об’єднань, а займаються у нас приблизно дві тисячі учнів, віком від 4-5 років і завершуючи 18 років і більше. У нас функціонує 4 відділи: організаційно-методичний, туристичний, декоративно-прикладного мистецтва і музично-естетичного виховання. Колектив складається майже з сотні працівників, - каже Світлана Миханчук. - Без нас практично не обходиться жодні міські та обласні свята. Наші колективи носять звання народних, зразкових". 

 

Заступник міського голови Леонід Бицюра подякував колективу Центру за невпинну працю та професіоналізм.

"Центр творчості дітей та юнацтва «Терноцвіт» - це не просто багатопрофільний заклад позашкільної освіти, а справжнісінький  храм мистецтва, де панують дух творчості, натхнення, співпраці, взаємопорозуміння, гармонії. Це велика дружня сім’я учнів, педагогів і батьків. Тут не тільки виховують естетичний смак, сприяють професійному самовизначенню дітей та молоді, спонукають до самовдосконалення й розвитку хисту, а й формують справжню еліту Тернополя й країни. Хочу щиро подякувати очільниці Центру Світлані Миколаївні та  всьому колективу за відданість обраній професій, за душу, котру вкладаєте в неї, за те, що формуєте у нашого майбутнього тонкий естетичний смак, навчаєте завжди бути собою і вперто досягати поставленої мети. ", - зазначив Леонід Олексійович. 

Окрім цього, у холі діти презентували сотні художніх робіт, а також декоративні вироби.

Знаходяться філіали Центру творчості дітей та юнацтва за вулицями : Купчинського, 3, Грушевського, 2а, Л.Українки, 16, Нечая, 4. З вересня планують відкрити філіал і на масиві “Дружба”.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.