4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Для тернопільської малечі з інвалідністю святий Миколай передав подарунки через помічників

Святий Миколай через заступника міського голови Леоніда Бицюри, представників прокуратури Тернопільської області,  Державної поліції охорони Тернопільської області  передав подарунки учням Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. У центрі навчаються діти з неврологічними захворюваннями, порушеннями опорно-рухового апарату та хворі на сколіоз. Більше сотні дітей повірили у казку і добро. 

Про Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр не забувають благодійники. Завдяки їхній підтримці та допомозі кожна дитина на святі відчула, чудеса справді бувають. 

У це свято ми всі переживаємо такі прекрасні почуття як тепло, добро, милосердя. Дарувати ці емоції та почуття є підсилу кожному з нас. У цей святковий день бажаю усім нам ніколи не втрачати віру і надію, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. - Є ще одна хороша новина — наша спільна акція “Казковий автомобіль” продовжує розвиватися. І завдяки активності тернополян, ми спільно просуваємося до нашої мети". 

Нагадаємо, у Тернополі триває благодійна акція “Казковий автомобіль”. Її метою є  пpидбання автoмoбіля для дітей з інвалідністю з Теpнoпільськoгo oбласнoгo навчальнo-pеабілітаційнoгo центpу. 

Директорка Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру Ірина Король зауважила, що вихованці закладу завжди раді приймати гостей  і ретельно готуються до кожного свята:

"Наші діти, так як і кожна дитина України, чекають Святого Миколая, писали листи до нього. І дуже приємно, що саме у цей святковий день до нас завітали наші друзі та спонсори, які активно працюють з нашим центром, нашими дітками та стараються кожне свято розділити разом з нами. Ми активно готувалися до сьогоднішнього свята. Наші дітки виконали для гостей кілька пісень”, - каже директорка.

На завершення свята присутні разом заспівали пісню до Миколая Чудотворця.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.