4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Як Тернопільщину представляли іноземним партнерам (фото)

Максимальне залучення інвестицій та розширення партнерських зв’язків – один     із пріоритетів у діяльності Тернопільської обласної державної адміністрації. На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Олег Сиротюк під час презентації економічного та інвестиційного потенціалу області, яка відбулася 8 жовтня у Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України в Києві.

Участь у ній взяли понад 100 представників іноземних дипломатичних установ та міжнародних організацій, акредитованих в Україні, партнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області, інформує прес-служба ОДА. 

Окреслюючи привабливість регіону Олег Сиротюк зазначив, що влада області готова створити сприятливі умови для всіх, хто готовий вкладати кошти у розвиток області.

«Ми говоримо про переорієнтацію нашого економічного блоку в інституцію інвестиційного омбудсмена, який буде супроводжувати кожного, хто захоче вкладати кошти в область та знайти бізнес-партнерів, - зазначив голова ОДА. – Вважаємо, що теперішній шлях протидії корупції, який є в нашій державі, та в області створить передумови для того, щоб інвестор мав надійного партнера на Тернопільщині».

«Сьогодні ми пропонуємо сформувати конкурентно-спроможний, вигідний і результативний діалог. Ми зацікавлені у розвитку нового, динамічного партнерства. Мова йде про ті інвестиційні можливості, які має наш регіон. Це – впровадження найновіших технологій в сільське господарство, промислове виробництво, розвиток транспортної та туристичної інфраструктури, виробництво будівельних матеріалів», - констатував Олег Сиротюк.

За словами очільника області, підприємства Тернопільщини ведуть зовнішню торгівлю товарами та послугами з 880 країнами світу. Лише за перше півріччя цього року прямі іноземні інвестиції надійшли з 38 країн. Поряд з тим в області працюють понад 250 підприємств з іноземними інвестиціями.

«Водночас Тернопільщина готова впроваджувати нові проекти в економічній та гуманітарній сферах. Для нас дуже важливо не лише відновити ріст економіки, а створити передумови для її тривалого зростання, в цьому сенсі залучення інвестицій є чи не найголовнішим стратегічним завданням антикризової політики держави, та антикризової політики регіонів, особливо під час сьогоднішніх подій на сході нашої держави. Я переконаний в тому, що ми зможемо знайти нові ідеї та проекти, які об’єднають економічний потенціал Тернопільщини, потенціал ваших країн та наших виробництв» - наголосив Олег Сиротюк.

Фото - Володимир Явнич.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.