4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Поважні тернополяни показали, що вони не бояться старіти

Мотиваційна фотовиставка «Я не боюся старіти» проти ейджизму, зокрема, трудової дискримінації за віком, стартувала 5 грудня в Українському домі «Перемога».

Її мета – довести, що краса, віра, ідеї, бажання змінювати світ та підкорювати нові вершини абсолютно не залежать від того, скільки людині років. Створено фотовитсавку в рамках соціального проєкту "Файні внуки".

В її експозиції - 50 світлин. На них - люди «золотого» віку - відвідувачі Тернопільського міського територіального центру соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг).

"Кожен з них власним прикладом доводить, що незважаючи на вік, можна бути успішним, цікавим, здобувати нові знання, вдосконалювати свої таланти та реалізовувати мрії. Головне вірити в себе, працювати над собою та ніколи не зупинятись перед труднощами", - зазначив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра та висловив вдячність орагнізаторам фотовиставки - працівникам ТМ ТЦСОН, молодіжній ініціативі «Файні внуки», команді «Standret Company», організаторці зйомок Ірині Лисиканич і фотографу Мирону Стандрету.

Урочисте відкриття відбулось під танцювальний супровід танцювального колективу терцентру «18+» поважних . А співали для гостей гурт «Acoustic band» і дзвінкоголосі «Золоті журавки».

В експозиції фотовиставки представлено кілька стендів. На них є фото учасника ініціативи «Файні внуки» В’ячеслава Павлюка. Чоловік пережив два інсульти, після яких тривалий час не міг говорити та пересуватися. Хоча на фото чоловік емоційний та в русі.

"Мені фотограф не вірив, що я мав два інсульти. Якраз напевно такі заходи, фотосесії мені найбільше допомагають повернутися до активного життя. Я висилав фото своїм внукам у Польщу, ті не вірили, що я можу ще так скакати. Усі задоволені результатом", - додає пан В’ячеслав.

До слова, діятиме фотовиставка «Я не боюся старіти» до 8 грудня.

На фото Леонід Бицюра та В'ячеслав Павлюк

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.