4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Сьогодні у Тернополі відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. Ця дата спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Вже традиційно, у цей день, у Тернопільському міському територіальному центрі відбулася зустріч представників влади з тернополянами з інвалідністю та  концерт.

Захід відбувся за участю міського голови Сергія Надала його заступника  Леоніда Бицюри, начальника управління соціальної політики Володимира Івановича Сулими та директора територіального центру Віталія Володимировича Хоркавого, які побажали присутнім витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальність свої плани та задуми. 

Соціальна політика є пріоритетом діяльності міської ради, - зазначив заступник міського голови Леонід Бицюра. - Я радий, що тернополяни з інвалідністю не є просто споживачами певних соціальних послуг, а активно включаються в життя міста та показують власний приклад наполегливості. Нехай у цей день Господь особливо обдарує своїми ласками і благословенням всіх тих, хто особливо цього потребує".

Тернополянка пані Марія вже більше двох років майже щоденно навідується до міського територіального центру.

"Я не одинока. У мене є діти, внуки, але я люблю сюди приходити, бо це як моя друга сім’я. Тут я отримую підтримку, ходжу на різні процедури. І найголовніше – отримую спілкування", - каже жінка.

Для того, щоб наповнити цей день приємним настроєм у світлиці терцентру відбувся святковий концерт. Всіх присутніх вітав ансамбль «Золоті журавки», художнім керівником якого є заслужена артистка естрадного мистецтва України Людмила Червінська. Також своєю творчістю поділилися  поетеса-бард Богдана Дурда, тернопільська співачка Ярослава Декалюк.

Наприкінці всіх запрошених пригощали солодощами.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.