4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У перший день зими тернополянин встановив новий рекорд міста

Під час трейлового забігу “WinTrail Ternopil”, який відбувся 1 грудня,  у Тернополі встановили новий рекорд міста. 

370 учасників долали дві дистанції — на 27 та на 9 кілометрів на території Кутківецько-Протинятинського зимового лісу. Серед них відрізнявся кількаразовий рекордсмен Тернополя Василь Шевчук. Він подолав дистанцію 27 км босим та з оголеним торсом. 

Чоловік вже 25 років займається зимовим плаванням та бігом. В грудні минулого року, пан Василь без верхнього одягу та босоніж пробіг 9 км. Навкруги Тернопільського озера. Цього року вирішив показати кращий результат. 

"Я хочу донести до людей, що можна бути здоровим без таблеток та інших лікарств. Для цього потрібно загартовуватись та старатися вести правильний спосіб життя", - зазначив пан Василь. 

Диплом,що свідчить про встановлення нового досягнення  рекордсмену вручив заступник міського голови та ініціатор створення Книги рекордів Тернополя Леонід Бицюра.

"Наша “Книга рекордів” мотивує людей працювати над собою, вдосконалювати свої вміння. Вона демонструє, що людина, коли захоче, може зробити неможливе, – каже заступник міського голови Леонід Бицюра. – У цій книзі ми зібрали всі найяскравіші досягнення, як і дорослих, так і маленьких тернополян. Віримо, з кожним роком їх ставатиме все більше. Василь Шевчук вже став прикладом того чого може досягнути наполеглива людина".

До слова, це вже 4 досягнення Василя Шевчука у «Книзі рекордів Тернополя». Серед раніше встановлених рекордів: нaйшвидший зaбiг дoвкoлa стaву без верхньoгo oдягу, найтриваліше перебування людини під снігом з головою і без одягу в історії Тернополя та віджимання від підлоги на двох пальцях обох рук. 63 рази за 1 хвилину.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.