4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі для дітей з особливими потребами провели благодійний фестиваль "Повір у себе. Прекрасне у твоїх руках"

Акцію для дітей з особливими потребами «Повір у себе. Прекрасне у твоїх рука», вже традиційно, напередодні відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю,  організували у Тернопільському театрі актора і ляльки 29 листопада.

Захід організували для сімей, у яких виховуються діти з обмеженими можливостями. Під час акції волонтери разом з дітьми робили новорічні листівки, ялинкові прикраси, проводили майстер-класи.

"Сьогодні у програмі заходу в нас виставка дитячих робіт «Прекрасне своїми руками», ігри з аніматорами та майстер-класи: об’ємна аплікація «Новорічна ялинка», композиція з паперу «Казкова цукерка», саморобки «Ялинкові прикраси", - розповіла директор Тернопільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Горбоніс.

Також була представлена виставка творчих робіт та фото, які підготували громадські організації соціального спрямування Тернополя, що згуртували навколо себе батьків, які хочуть, щоби їхні особливі діти творчо розвивалися.

Під час заходу очільник міста Сергій Надал разом із заступником міського голови Леонідом Бицюрою разом з малечою створили свої аплікації та подякували кожному із присутніх дітей за чудові моменти, які дарує їх творчість, за силу духу та прагнення до нових звершень, які вони проявляють. Та нагородили подяками міського голови представників громадських організацій, які займаються та опікуються дітьми з особливими потребами.

"Протягом року ми активно  залучаємо людей до благодійних вчинків. Ми пояснюємо, що благодійність, це не лише гроші.  Це віддача своєї енергії, часу, уваги тим людям, які цього потребують. Діти є особливою категорією, яка найбільш вразлива, тому ми повинні дарувати їм багато тепла та любові, - зазнача Леонід Бицюра. - У Тернополі діє кілька проектів, які направленні на адаптацію людей з інвалідністю у суспільстві та створення комунікації з ними, які успішно реалізовуються, навчаючи тернополян чути один одного".

Майстер-класи проводять соціальні працівники Тepнoпiльcького мicького цeнтpу coцiaльних cлyжб для ciм’ї, дiтeй тa мoлoдi та волонтери – студенти Тернопільського педуніверситету.

У програмі окрім майстер-класів та виставок, дітям показали лялькову виставу «Сecтpиця Олeнкa тa Бpaтик Івacик».

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.