4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Понад 30 колекцій одягу представили молоді дизайнери під час показу - конкурсу «Альтернатива» у Тернополі

26 листопада у Тернополі відбувся конкурс колекцій молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» з метою виявлення нових талановитих творців сучасної і майбутньої моди, обміну творчим і практичним досвідом та національними традиціями.

Заступник міського голови Леоні Бицюра, звертаючись до молодих дизайнерів зазначив, що конкурс молодих дизайнерів одягу «Альтернатива» вже став невід’ємною частиною міста.

"Конкурс «Альтернатива» розпочинався з маленької мрії. З думки про те, що Тернопіль може бути центром формування модних трендів, культури та власного смаку. За 7 років наші молоді дизайнери змогли показати свої здобутки не тільки у Тернополі, Україні, але й в Європі, каже Леонід Олексійович. -  Вітаємо всіх гостей конкурсу, які приїхали до нас з цілої України. Ми радіа що Тернопіль стає осередком, який об’єднує всі куточки нашої країни".

Представляв Галицький коледж свою колекцію "Спадок поколінь" у номінації «Фольк». Кожне вбрання оздоблене борщівською вишивкою, від яких неможливо відірвати погляд. Керівниця «Театру мод» Галицького коледжу ім. В. Чорновола Оксана Грицай розповідає: створюють ескізи, шиють та вишивають все власноруч.

"Це вже наша четверта колекція в етно стилі. Ми вирішили використати орнаменти борщівської вишивки, але перенести її в більш авангардні ший крій та стиль, - каже пані Оксана. - Над колекцією працювали студенти різних відділень: юридичного, комп’ютерних технологій, журналістики і, звісно,  дизайну".

За результатами I відбіркового туру, участь у конкурсі приймали понад 30 колекцій у номінаціях: Pret-a-porter, Folk, Pro-art та DeLux. Переможців та конкурсантів нагородили грамотами та призами.

Традиційно організаторами заходу виступили Тернопільська міська рада та Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.