4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі представили виставку картин талановитої професорки ТНЕУ

Доктор економічних наук, професор кафедри міжнародної економіки  Тернопільського національного економічного університету Ірина Іващук представила виставку картин «Синегрія», відкриття якої відбулося 4 листопада у стінах вишу.

До  творення виставки картин «Синегрія» долучилися також зовсім юні художники. Чимало полотен намалювали діти викладачів та студентів навчально-науковго  інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина в ТНЕУ. 

У різних роботах художниці кожен зміг знайти свій, унікальний сенс. Ірина Олегівна розповідає, що натхненням для створення полотен завжди були оточуючі, які надихали та допомагали робити перші кроки у мистецтві.

"У моєму житті є дуже багато людей, яким я вдячна за сьогоднішній день. Завдяки їхній підтримці сьогоднішня виставка існує. Сьогодні зі студентами ми почали малювати колективні картини. Це перша велика картина міжнародного. Також є картини діток наших працівників та студентів. Я дякую кожному за силу, яку я отримую щодня", - каже авторка полотен.

Сьогодні картини талановитого професора прикрашають домівки, кабінети любителів мистецтва, які беруть участь у справжніх аукціонах за право отримати роботи художниці.

Картину під настрій обрав і заступник міського голови Леонід Бицюра. Його фаворитом став краєвид золотої осені.

"В житті кожного з нас є багато викликів і кожен з нас має свій талант, який він старається проявити. Але кожен з нас володіє найважливішим мистецтвом – мистецтвом жити. Ірина Олегівна є особливою особистістю. Про це говорять не лише її наукові здобутки , але й творчі. Схарактеризувати її мистецтво дуже складно, оскільки це дуже різні роботи., - зазначає Леонід Олексійович. - Це означає, що в автора дуже серйозний внутрішній пошук та діалог із собою та зовнішнім світом. Насправді дуже важко показати те, що ти виписуєш з глибин своєї душі.  Тому я хочу привітати  Ірину Олегівну та  поставити у приклад її сміливість та відважність".

А розважали гостей студенти навчально-науковго  інституту міжнародних економічних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина в ТНЕУ. Особливо колоритними були виступи іноземних студентів.

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.