4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопільські молодіжні громадські організації запрошують до обговорення програми на 2020-2022 роки

З метою обговорення та написання комфортної для усіх програми підтримки сім'ї та молоді Тернопільської міської територіальної громади на 2020-2022 роки, нещодавно було провдено  організаційну зустріч представників влади та громадських організацій міста.

Під час обговорення було вирішено розділити програму на 5 блоків: молодіжна політика, сім'я, національно-патріотичне виховання, оздоровлення, підтримка громадських організацій соціального спрямування та популяризація здорового способу життя серед дітей та молоді.

“Зустрітися у Центрі науки ми запрошуємо усі громадські організації для того аби вони розповіли, що нового хотіли би додати у програму та вислухати їхні побажання, - розповідає заступник міського голови Леонід Бицюра. - Це для того, щоб залучити більше молоді та активізувати молодіжну політику у місті”.

Голова Молодіжної міської ради Леся Голик розповідає, що головною метою спільного написання проекту є облегшення існування організацій міста:

"Співпраця молоді між собою – це завжди важкий напрямок, який потребує дуже багато зусиль, бо всі ми є в громадському середовищі і маємо багато обов’язків й окрім своїх основних. Тому ми завжди намагаємося йти на зустріч усі організаціям, на скільки це можливо, - каже Леся. Оскільки програма покликана на спрощення, то ми внесемо в неї ті пункти, які вже тривають. Тобто ця програма не буде примушувати когось щось робити, а підтримуватиме вже діюче".

Для обговорення та прописування власного напрямку розвитку на 2020-2022 роки,  запрошують молодіжні громадські організації 5 листопада на 16:00 у Тернопільський Центр науки.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.