4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопіль готовий до опалювального сезону

Календарна дата старту опалювального сезону в Україні – 15 жовтня. Але у кожному регіоні органи місцевого самоврядування самі вирішують, коли вмикати опалення. Це залежить від температури повітря, вчасного розв’язання стратегічних питань та погашення боргів.

У «Тернопільміськтеплокомуненерго» повідомляють, що станом на сьогоднішній день 97,5% котелень уже готові до старту опалювального сезону.

"На сьогодні виконано ремонт 41-ої котелень та проведена повна реконструкція котельні по вул. Лесі Українки. – зазначає головний інженер КПТМ Віталій Грубенюк. - Також проведено ремонт 44-х центрально - теплових пунктів і бойлерних та 83-х індивідуально теплових пунктів. І вже було проведено гідравлічне випробування 152,094 км теплових мереж". 

Окрім цього, за кредитні кошти «ФЧТ» відбулася реконструкція  трубопроводів  системи централізованого теплопостачання з провадженням попередньо ізольованих труб в системах теплопостачання котелень по вул. Київська, 3с, Курбаса 3а, Лемківська, 23. А за кошти ЄБРР проведено реконструкцію трубопроводів  системи централізованого теплопостачання з провадженням попередньо ізольованих труб в системах теплопостачання котелень по вул. Київська, 3с; Лесі Українки, 4.

Щодо термінів подачі тепла у житловому фонді Тернополя, то все залежить від прогнозу синоптиків. Відповідно до законодавства України рішення про початок опалювального сезону приймають на місцевому рівні, коли температура на вулиці буде складати 8° протягом трьох діб.

Нагадаємо, згідно розпорядження міського голови Сергія Надала, 7 жовтня,  «Тернопільміськтеплокомуненерго» вже розпочало опалювальний сезон у дошкільних навчальних закладах та закладах охорони здоров’я. Але у зв’язку з погодними умовами, подача тепла у даних закладах призупинена.

Фахівці також нагадують, що за функціонування усіх внутрішньобудинкових мереж відповідають обслуговуючі підприємства, тому у випадку виникнення будь-яких проблем із опаленням у житловому фонді міста, тернополянам слід звертатися до відповідного обслуговуючого підприємства. У неробочий час та у вихідні дні тернополяни можуть звертатися до аварійно-диспетчерських служб.

Джерело: Нова Тернопільська газета

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.