4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Поважні тернополяни гідно представили наше місто на Всеукраїнському Форумі у Львові

Міжнародний фестиваль можливостей людей поважного віку “Золоті роки 2019», який пройшов у рамках Всеукраїнського Форуму людей поважного віку у Львові у Львові,  відвідали учасники соціальної ініціативи Тернополя - «Єднання поколінь». 

Протягом кількох днів, поважна делегація з Тернополя навчалася зберігати та шанувати культурну спадщину, залучати кошти, будувати власний бізнес та як долучитися до волонтерства у своєму віці. Ставали медіаграмотними, знайомилися з модними трендами 2019. А найцікавішим для учасників «Єднання поколінь» стало знайомство з представниками інших країн, а саме Словаччини та Польщі. А Тернопільський ансамбль "Золоті журавки" навіть виступив на святковому концерті.

Про свої враження учасники розповіли 25 вересня під час зустрічі у Тернопільському Центрі дозвілля та молодіжних інціатив «Довженка». Кажуть, що враженні активністю людей поважного віку з інших міст. Готові надалі активно відвідати подібні фестивалі та форуми. Гідно представляти наше місто та соціальну ініціативу.

"Вразила велика кількість учасників зі всієї України, - ділиться враженнями учасниця соціальної ініціативи «Єднання поколінь» Ольга Короташ. - Ми мали можливість поспілкуватися, краще пізнати один одного. Обмінялися номерами, візитівками. Було багато цікавих локацій, кожен знайшов заняття собі до смаку. З «Єднанням поколінь» ми багато подорожуємо, а тепер у нас щей є знайомі майже у кожному місті, які запрошували нас у гості. Дякуємо організаторам, що запросили нас".

“Поважні люди – це не просто особистості. Це люди, які мають досвід і вільний час, а що найголовніше, готові брати участь участь у житті міста та житті країни, - каже заступник міського голови, інціатор створення соціальної ініціативи "Єднання поколінь" Леонід Бицюра. - На данному етапі ми це все вже показали. Місто вже знає про нас не лише як про певну ініціативу, яка працює на теренах Тернополя та області, а ще й на теренах країни та ділиться здобутим досвідом.”

До слова, форум покликаний розкрити і зберегти життєвий потенціал людей поважного віку, сприяти забезпеченню їх самореалізації у всіх сферах життя для задоволення особистих потреб, уподобань, залучення до процесів управління містом, опікунської підтримки і відкритого самовираження з метою гармонійного розвитку громадянського суспільства та місцевого самоврядування в Україні.

Залучити людей поважного віку до процесів управління громадою та державою шляхом навчання методикам та інструментам публічного управління. Розвинути мережу осередків, які б задовольняли потреби людей поважного віку в їх розвитку, неформальному навчанні, самовираженні, презентації талантів та можливостей, веденні здорового способу життя. 

Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.