4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопополяни поважного віку приємно вразили узбекистанців (фото)

На Тернопільщині гостює молодь з Узбекистану. Спільно з представниками Харківщини, Луганщини, Запоріжжя та Чернівеччина упродвож трьох тижнів вони знайомитимуться із культурою, традціями та побутом нашого краю.  

Особливу нагоду пізнати глибше колорит Тернопілля гості отримали, завітавши 18 серпня на зустріч учасників соціальної ініціативи "Єднання поколінь". Потрапили якраз на свято. 60-ліття відзначала талановита учасниця ініціативи Тетяна Дуда. Українські пісня, танець, поезія захопили іноземних гостей. 

Регіна приїхала з самої столиці Узбекистану – Ташкента. Дівчина зізнається: що зачарвана енергією поважних тернополян, колоритом традицій та мальовничою природою:

"Озеро Тернопільське – це щось неймовірне. Вперше ми потрапили туди під час заходу сонця і нам вдалося зробити багато красивих фото. Сьогодні ми потрапили на зустріч соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Було дуже цікаво. Ми вперше почули стільки душевних українських пісень, - зазначає дівчина. -  Жінки з неймовірними голосами у національному вбранні. Я поринула в українську культуру а потрапила у гарне коло спілкування".

Учасники проекту “Єднання поколінь” радо прийняли нових друзів та поділилися знаннями здобутими впродовж багатьох років. Гості були в захваті від побаченого та почутого, адже саме поважні мешкані міста є основними носіями культурної спадщини нашого краю.

Нагадаємо, соціальна ініціатива "Єднання поколінь" для людей похилого віку діє у Файному з жовтня 2017 року. Її ініціаторм є заступуник міського голови Тернополя Леоілд Бицюра.  Координатори проекту щосереди та щонеділі запрошують тернополян "золотого" віку на літературні читання, концерти, тематичні зустрічі, лекції про важливі речі, концерти, зустрічі з громадськими діячами та відомими творчими людьми, перегляд фільмів, майстер-класи, консультації спеціалістів.

Стати учасником інінціативи дуже просто. Просто завітайте у середу о 13.00 чи в неділю о 14.00 до Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка, що на проспекті Злуки, 45. До зустрічей!


Аліна Жайворонко

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.