4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Підприємці Тернополя - ЗА Леоніда Бицюру

 

Ми голосуватимемо за Леоніда Бицюру ,бо він порядна Людина, патріот, досвідчений управлінець-професіонал, завжди діє в інтересах громади. Має професійну юридичну освіту та команду помічників, що здатні ґрунтовно аналізувати запропоновані до голосування закони та пропонувати власні законопроекти.

 Для нас, підприємців,вкрай важливо що Леонід Бицюра розуміє наші найгостріші проблеми. Він — за зниження кредитних ставок за рахунок інвестиційних програм для малого та середнього бізнесу, за зменшення регуляційного тиску на діяльність приватних підприємців, за прозорість і законність у всіх сферах життєдіяльності. Він як і ми, за боротьбу з монополіями, за інвестиційну привабливість і чесну конкуренцію, за модернізацію промисловості, розвиток ІТ-галузі, за захист та недоторканість інвестицій та приватної власності. Завдяки Леоніду Бицюрі в Тернополі у 2015-му було відновлено роботу оборонного заводу «Промінь», на базі комбайнового заводу запрацював Тернопільський індустріальний кластер, що об’єднав десятки підприємств з різних галузей, а це нові робочі місця, сучасні технології і обладнання, окрема інфраструктура й кардинально інше ставлення до підприємців і працівників.

Леонід Олексійович Бицюра, переймаючи закордонний досвід, бачить можливості та результати яких можна досягнути Україні підтримуючи та стимулюючи розвиток малого та середнього підприємництва. Він гідний представляти Тернопіль та підприємців Файного міста в парламенті і своїми головами ми повинні його підтримати.

Підприємець, директор ТОВ "Електровел" Руслан ВОЯК,

директорка ТОВ Науково-виробнича фірма "Інтеграл" Ольга КОЛОС.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.