4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопільські будівельники говорили про свої проблеми

 

   "Складні питання, які потребують складних відповідей” обговорювали сьогодні працівники ТОВ “Тернопільбуд” з кандидатом у народні депутати України від об'єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонідом Бицюрою.

 Генеральний директор будівельного підприємства Василь Лило зауважив, що Леоніда Олексійовича навіть не потрібно представляти, адже його у місті знає кожен.

З працівниками кандидат обговорив питання інституту родини і зазначив, що державі потрібно приділити більше уваги збереженню культури сім'ї.

Тернополян цікавило, як Леонід Олексійович буде вирішувати інфраструктурні питання Тернополя, коли потрапить до парламенту, адже незаконні забудови парків та величезна кількість МАФів геть не влаштовують місцевих.

Насправді, це архітектурне питання...На разі, тісно співпрацюю з молодими архітекторами урбаністами, які мають свіжі ідеї щодо архітектурного облаштування міста та абсолютно модерне просторове уявлення. Вони запропонують своє бачення розбудови Тернополя, адже ,- розповів Леонід Бицюра.


Неабияк хвилювало працівників ТОВ “Тернопільбуд” й питання прозорості діяльності влади у місті, особливо це стосується нерівномірного, на думку тернополян, розподілу коштів у навчальні заклади Тернополя.

Кандидат пояснив, як саме відбувається фінансування місцевих шкіл і зазначив, що все ж таки важливу роль відіграє активність директора того чи іншого навчального закладу у Тернополі.

Нагадаємо, що Леонід Бицюра з 2006 року є заступником міського голови з гуманітарних питань і, як ніхто у місті , знає про проблеми галузі освіти Тернополя та країни загалом.

У своїй ПРОГРАМІ ДІЙ він запропонував ряд якісних перетворень та змін у сфері української освіти і науки.

 

Христина ВОЯК 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.