4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

У Тернополі втретє не святі горшки ліпитимуть

Міжнародний фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять» втретє відбудеться у Тернополі. Шанувальників гончарного мистецтва  чекаємо у парку Шевченка з 19 по 21 липня. Тема - "Трипілля"

"Радію з того, що рік у рік кількість майстрів, котрі приїжджають на фестиваль не лише з усіх куточків України, а й світу, збільшується, - зазначив під час прес-конференції заступник міського голови Тернополя, кандидат у народні депутати України від об'єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонід Бицюра. -  Це свідчить про рівень зростання заходу, котрий давно став родзинкою Файного. Щиро дякую усім тим, хто своєю енергією і талантом розвиває фестиваль і мистецтво гончарства у Тернополі й Україні загалом". 

"Завданням нашого фестивалю є популяризація народної творчості та створення майданчику для співпраці, обміну ідеями, думками серед майстрів, тернополян,  гостей міста, місцевої влади та підприємців, - розповідає спіорганізаторка фестивалю гончарів "Не святі горшки ліплять" Уляна Джигринюк. - Своїм фестивалем ми хочемо ідентифікувати нас як націю у європейському просторі. Доки цінуємо своє коріння та передаємо гончарське мистецтво наступним поколінням, доти будемо процвітати. Коли з'явилася думка про створення такого проекту, ми знайшли тверду підтримку у Леоніда Олексійовича. Направду, цей фестиваль відбувся лише завдяки нашій з ним співпраці".

Як зазначили співорганізаторки заходу Уляна Андрійчик та Катерина Подтабачна, цьогоріч на фестивалі будуть представлені діючі лекторії, університети, в яких можна буде здобувати освіту мистецького напрямку. Також діятиме локація для найменших гостей фестивалю. 

Отож - всі за гончарні круги! 


Аліна Жайворонко

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.