4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопіль: один з кандидатів у нардепи закликав своїх опонентів не боятися

 

 Єдиний кандидат від Об’єднаних сил націоналістів Леонід Бицюра знову запросив  своїх опонентів,  щоб обговорити ряд важливих питань, що стосуються розвитку міста та країни вцілому.

Утім, як і минулої середи, 3 липня,  на зустріч у конференц зал готелю “Тернопіль”  прийшли лише двоє кандидатів з двадцяти одного. Очевидно решта не зацікавлені в обговоренні важливих та болючих проблем тернополян і українців загалом.

Зазначимо, що відеозвернення- запрошення Леонід Бицюра оприлюдним ще минулої середи.

 

Традиційно, ми збиралися в середу о четвертій годині в конференц-залі готелю “Тернопіль”, для того, щоб обговорити проблеми місцевого значення, а також всеукраїнського рівня. Прийшов, не побоявся, лише один кандидат. Ми обговорили з ним проблеми соціальної політики, проблеми політичної культури та проблеми фінансування субвенції по соціально-економічному розвитку регіонів. Доволі доброю була дискусія, врахував деякі побажання”,- зазначив єдиний кандидат від Об’єднаних сил націоналістів.

 Опісля зустрічі Леонід Бицюра знову звернувся до  своїх опонентів:

-Запрошую усіх тернопільських кандидатів у народні депутати наступної середи знову зустрітися у конференц-залі готелю “Тернопіль” і обговорити проблеми, які стосуються міста та країни. Це буде фінішна пряма і я думаю така інформація знадобиться представнику Тернополя у парламенті, для того, щоб не втрачати час, а одразу приступити до вирішення проблем міста та країни. Запрошую !Чекаю!

 

Нагадаємо, що парламентські вибори відбудуться вже наступної неділі, 21 липня,тому у тернопільських кандидатів в народні депутатів є останній шанс пристати на пропозицію Леоніда Олексійовича.

 Кожен з кандидатів має власні цікаві ідеї для розвитку Файного та України загалом, то якщо їх поривання допомогти українцям та рідній державі- щирі, чому ж не зібратися разом та не обговорити болючі питання?

Переможець один, мета- спільна, принаймі хочеться на це сподіватися, і такий конструктивний діалог точно не буде зайвим. Цікаво , чи то зайнятість кадидатів , чи то страх, а може й  небажання змінювати на краще країну вже вруге змушує їх ігнорувати запрошення Леоніда Бицюри.

 

 

Христина Вояк 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.