4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Норми дитячого меню для тернопільських дитсадків розробляють ветеринари

Працівники Тернопільського міського відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗУ»   про наболіле поговорили з кандидатом в народні депутати України від об'єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонідом Бицюрою.

Співпраця між даною структурою і Леонідом Олексійовичем триває вже кілька років, зокрема разом вирішували проблеми екологічного стану тернопільського ставу.

 

“П'ять років тому на комісії з надзвичайних ситуацій Тернопільської міської ради нашими працівниками було запропоновано розробити комплексну програму вирішення екологічних проблем ставу. Включили туди розділи розвитку водойми і як туристичного об'єкту - це різні атракціони, пляж, на території Циганки і безумовно безпека води, її очищення. Саме Леонід Олексійович вів тоді комісію, відповідав за розподіл обов'язків членів комісії з надзвичайних ситуацій. І ,власне, ця комлексна програма зараз реалізована завдяки Леоніду Бицюрі”,- згадує завідувач Тернопільського міського відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗУ» Анатолій Поліщук. 

Нагадаємо, що станом на сьогодні продовжується реорганізація профілактичної медицини. Санітарно-епідеміологічні станції, які виконують функцію  фахового аналізу та професійного контролю за  станом середовища життя людини, хочуть переформувати у комунальні неприбуткові підприємтсва, що фінансуватимуться бюджетом області. 

Натомість Держпродспоживслужба , головним обов'язком якої було наглядати за станом сфери людського життя тепер перетягне на себе обов'язки СЕС, хоча фахова підготовка необхідного рівня у них відсутня.

 Працівники  санітарно-епідеміологічних станцій б'ють на сполох, адже ситуація вже набула абсурдного характеру- норми дитячого меню для тернопільських дитсадків розробляють ветеринари.

 Ці та ряд інших проблем  працівники Тернопільського міського відділу ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗУ»  обговорили з Леонідом Бицюрою, він ж наголосив- СЕС повинні бути державними структурами, бо мають  цінних спеціалістів у сфері встановлення стандартів продуктів харчування, екології та іншого.

 Сьогодні територія України є надто вразливою, щоб припуститися такої помилки. Потрібен професійний підхід до контролю за продуктами харчування, які потрапляють на столи до наших дітей”,- зазначив Леонід Олексійович.

 Кандидат стає на бік СЕСів і обіцяє захист їх інтересів у парламенті , адже це питання державної ваги.

 Під час зустрічі завідувач Тернопільського міського відділу  ДУ «Тернопільський ОЛЦ МОЗУ»  Анатолій Поліщук висловився на підтримку Леоніда Бицюри, побажав успіхів і звичайно перемоги, а також зазначив, що за роки співпраці з ним бачить у ньому відповідальну, чесну людину, яка завжди виконує дані обіцянки і поставнені перед ним задачі.

 

Христина Вояк

 

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.