Версія для друку

Дороги, двори, ЖЕКи, що ще хвилює тернополян?

Мешканці вулиць Протасевича, 4 та Бандери, 99 зустрілися  з кандидатом в народні депутати України від об'єднаних сил націоналістів у Тернополі  Леонідом Бицюрою.

 На подібні зустрічі кандидат приходить регулярно, для нього важливе питання благоустрою міста , а хто про це може знати краще, ніж самі жителі Тернополя?

 На зустрічі обговорили проблеми, що потребують розв'язання на місцевому рівні, та особливу увагу приділили тим, які необхідно виносити на Кабмін та парламент.

 Зокрема по вулиці Протасевича, 4 люди скаржаться на проблеми з водовідводом, що зумовлює  регулярне підтоплення будинків. Зруйнований дорожній проїзд перешкоджає вільному пересуванню автомобілів по  вулиці. Також мешканці будинків пропонують облаштувати еко-парковки, кажуть, що неодноразово зверталися до місцевого ЖЕКу, але жодної відповіді  на свої пропозиції та претензії вони так і не отримали.

 Леонід Олексійович запевнив жителів вулиці Протасевича, 4, що винесе на загольнодержавний рівень питання врегулювання робити ЖЕКів.

Мешканців Бандери, 99 з кандидатом обговорили питання обладнання лікарень для пересування людей з інвалідністю.

 

 Моя мати-інвалід, у нас постійно виникають труднощі з її транспортуванням. У місті мали б функціонувати Соціальні таксі, для перевезення людей з інвалідністю, але я не можу ними скористатися, бо їх мало і вони у власності “Карітасу”. Ще важливе питання облаштування лікареня для переміщення людей на візках у різні відділення. Відповідного оснащення немає,    а тернополян з інвалідністю є немало, що ж їм робити, у такому випадку?”,- скаржиться тернополянка, мешканка вулиці Бандери, 99 Цапик Наталія.

 

Леонід Олексійович відповів, що Соціальне таксі давно працює у Тернополі і місто оплачує його послуги перевезення людей з інвалідністю в межах Файного. Питання облаштування лікарень також буде обговорюватися на рівні країні.

 

Неабияк хвилює простих тернополян питання облаштуваня індивідуального опалення.

 

Жителі вулиці Бандери, 99 навіть запропонували дієву, на думку кандидата, програму розподілу площі спільного користування індивідуальним опаленням.

 

Леонід Олексійович планує допрацювати та оформити запропоновану ідею  і внести її у свою “ПРОГРАМУ ДІЙ”.

 

Зустрічі у дворах тернополян, на мою думку, найбільш результативний формат спілкування, бо я маю змогу не лише чути, але й бачити  ті реальні проблеми, з якими стикаються мешканці вулиць. Було багато пропозицій, не менше і претензій, але я завжди казав, що можу  сміливо дивитися людям в очі, бо добре обізнаний в усіх питаннях, що стосуються життя міста”,- зазначає Леонід Бицюра.

 

Дізнавшись, що кандидат проводить такі зустрічі тернополяни у соцмережах вже запрошують його у власні двори. 

 

Проблем у місті ще не мало, більшість з них, потребують розв'язання на всеукраїнському рівні.

 

Питання в тім, кому ж тернополяни довірять таку важливу справу, мабуть, тому, хто в першу чергу дослухається, до їх думки.