4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернопільські лікарі говорили про недоліки сучасної медицини

Сучасна українська медицина чекає на реформування та якісні зміни. Кандидат в народні депутати України від об’єднаних сил націоналістів у Тернополі сьогодні зустрівся з працівниками Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги, адже саме питання вдосконалення медичної галузі займає чільне місце в його “ПРОГРАМІ ДІЙ”.


 

 Під час зустрічі обговорили ряд важливих питань, серед них: збільшеня показника тривалості життя, відсутність культури здоров'я, заборона телевізійної реклами медичних засобів та потреба впровадження медичного страхування серед населення.

 

У новому українському Парламенті я бачу перед собою завдання вдосконалити певні блоки медичного законодавства. На мою думку, ті реформи, які на разі впроваджуються, знищують нашу медицину. Я давно активно вивчаю зарубіжний досвід з розв'язання подібних проблем. Зокрема, у Великій Британії втілили ряд законопроектів у сфері медицини і зрозуміли, що ця галузь-творча і поставити її у якісь рамки, по суті, неможливо. Україна потрібні якісні зміни і я можу їх запропонувати, адже здорове суспільство - успішна держава”,- зазначає Леонід Олексійович.

Запитань до кандидата було багато, зокрема медиків цікавило членом якого комітету бачить він себе, у випадку перемоги на цих парламентських виборах. Леонід Бицюра зазначив, що в пріорітеті у нього робота в комітеті з питань охорони здоров'я, адже це та галузь, від успіху якої залежить майбутнє країни.

Головний лікар Тернопілської міської комунальної лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський, зауважив: виступ кандидата був насправді змістовним і побажав Леоніду Олексійовичу успіхів та перемоги.

Кандидат продовжує традицію зустрічей з простими тернополянами, адже лише будуючи конструктивний діалог, влада і український народ порозуміються.

Нагадаємо,у своїй ПРОГРАМІ ДІЙ, Леонід Бицюра особливу увагу виділив питанням медицини та охорони здоров'я.

 Зокрема,створення сприятливих умов для позитивної демографії. Загальний розвиток профілактичної медицини. Профілактика захворювань щитоподібної залози, цукрового діабету, орфанних недуг тощо. Запровадження скринінгових методів для діагностики візуальних форм онкологічних захворювань. Покращення матеріально-технічного забезпечення лікарень. Діагностика та лікування гепатитів за прикладом Грузії. Розширення програми безкоштовного забезпечення державою медикаментами хворих на орфанні хвороби, ендокринні, вроджені вади тощо. Повноцінне фінансування діючих програм із забезпечення лікування хворих на цукровий діабет, бронхіальну астму, серцево-судинні захворювання. Проведення в повному обсязі туберкулінодіагностики. Впровадження системи визначення напруженості імунітету до основних соціально значущих хвороб: кору, скарлатини, туберкульозу тощо. Введення якісної системи обов'язкового медичного страхування. Ліквідація корупційних схем у сфері фармакології та активна підтримка вітчизняного фармвиробника. Заборона реклами медичних препаратів. Впровадження культури здорового способу життя, підтримка спорту і спортсменів. Стимулювання підняття престижу професії медика, збільшення соціальних гарантій медичних працівників. Можливість укладення контрактної форми роботи для медиків. Індивідуальне ліцензування медиків. Вдосконалення системи муніципального замовлення на медичні послуги. Створення єдиного медичного простору на базі сучасних цифрових технологій (смартмедицина).

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.