Версія для друку

Де у Тернополі виховують національну еліту?

Тернопільська Українська гімназія імені Франка- кузня світових учених і діячів культури, острівець духовності і волелюбності, оплот подвижництва і свободи. Продовжує славні традиції галицької землі.

 Активно підтримує в розвитку гімназію кандидат у народні депутати України від об'єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонід Бицюра.

 Він зустрівся з директором даного навчального закладу Крижанівським Анатолієм.

 

Поспілкувалися про сучасні проблеми освіти та поділилися власними ідеями їх вирішення.

 

 

“Фактично з гімназійного руху виходили усі ті лідер нації: письменники, науковці,  громадські чи політичні діячі. Гімназія- це те середовище, де закладається не лише інформація, освіта, але й характер,поведінка, дух,- зазначає Леонід Оленксійович і додає:-  Сьогодні українська освіта потребує вдосконалення законодавства, бо те, що зробили з статусом гімназії абсолютно не відповідає історичній складовій Української гімназії. Вважаю, що треба буде змінювати закон та робити даний тип навчального закладу найвищою освітньою формою підготовки учня”.

 

Анатолій Васильович розповів кандидату про ті найвищі цінності, які вони виховують в дітях , зокрема- творчі здібності та глибину думки  і навів приклад наших сучасних політиків, які сьогодні приймають для України  безглузді закони та постанови, бо вочевидь їх освіта на передбачала розвитку духовності та творчості.

 

На пам'ять про цю зустріч директор гімназії подарував Леоніду Бицюрі книгу  “Живімо за Українською Хартією вільної людини”, він зазначив, що це настільна  книга кожного гімназиста.

Також зазначимо, що у програмі кандидата чільне місце посідає питання розвитку освіти та науки в Тернополі і Україні загалом.

 Тернопільська українська гімназія імені Івана Франка  справді виховує еліту нашого народу!