4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Тернополяни замінили поліетиленові пакети на ECO-торби

У рамках Екологічного марафону, який стартував у Тернополі 27 травня за сприяння заступника міського голови Тернополя Леоніда Бицюри та засновника проекту «Життя в стилі EC» Тараса Демкури, у Тернополі відбулась акція «ECO-торба».

Протягом години волонтери акції спільно з організаторами обміняли у тернополян близько30-ти поліетиленових пакетів на ECO - торби. 

За словами заступника міського голови, ідейника Екологічного марафону Леоніда Бицюри, метою Екологічного марафону є поширення екологічних знань серед тернополян:

"Протягом цього тижня нам вдалося долучитися більше сотні тернополян до популяризації екологічної культури та практичної реалізації здобутих знань. За кілька дні до марафону долучилось близько сотні мешканців нашого міста, які показали, що Тернопіль  - зазначає Леонід Бицюра. - Ініціаторами проведення сьогоднішньої акції бути школярі. Приємною несподіванкою стало те, що досить багато тернополян мали власні екологічні сумки. Акція «ECO-торба обов’язково матиме продовження".

Однією з волонтерів акції є старшокласниця Дарина. Вона розповідає, що такі акції необхідні для того, щоб усі розуміли важливість ліквідації поліетилену з життя суспільства:

"Поліетилен є дуже забруднюючим для океанів, що негативно відображається як для людей, так і тварин та риби. Наразі людство використовує приблизно тисяч сто п’ятдесят поліетиленових пакетів у секунду, з яких в океанах утворюються величезні "острови", - каже дівчина.

Тернополяни позитивно поставились до обміну та обіцяли зменшити використання поліетилену, а зібрані пакети волонтери здали на переробку.

 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.