4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Військова служба правопорядку Тернопільського зонального відділу відзначила 16 років від створення

28 травня своє створення відзначила Військова служба правопорядку Тернопільського зонального відділу. Цьогоріч ВСП виповнилося 16 років. 

Присутні подякували хлопцям, які загинули за волю України, хвилиною мовчання. Подяку висловив заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра:

"Тернопільська ВСП, окрім військового обов’язку, виконує функцію контакту між тернополянами та мешканцями Луганщини. Особисто неодноразово перебував на місці дислокації Тернопільського зонального відділу і можу підтвердити, що він є одним з найбільш дисциплінованих підрозділів, який відмінно ставиться до своїх обов’язків", - зазначає Леонід Бицюра.

Військовиків нагородили орденами за участь у антитерористичній операції, грамотами та подяками, а також подарунками від місцевої влади. У свою чергу бійці подякували волонтерам, перевізникам, представникам влади за надану допомогу за усі роки, за підставлене плече, що роблять ту роботу, яку не вдається зробити одному

"На сьогоднішній день ми знайшли свою нішу в складі збройних сил, в складі головного управління військової служби порядку, - каже  начальник Тернопільського зонального відділу ВСП полковник Іван Бугай. - Всі військові – від солдата до керівного складу – працюють над тим, аби кожного дня ставати кращими".

Нагадаємо, зональний відділ в числі перших вибув в Донецьку область в складі сили військ, де починалось все з нуля, під керівництвом полковника Зозуляка, який з честю виконав свою задачу. На сьогоднішній день в ТЗВ відбулось 17 ротацій. Усі військовослужбовці працюють за контрактом. І отримавши наказ – виконують його з честю.

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.