4ebed7efffc0e4484ba2a62c9aa5f0c1.jpg
49cc71f707a57070b6e1ec9be66577e7.jpg
Суспільство

Поважні тернополяни стали "золотими" випускниками

17 травня в Українському домі «Перемога» відбувся випускний студентів «Університету третього віку». 45 «золотих» тернополян завершили навчання і урочисто отримали сертифікати. Даний проект функціонує на базі Тернопільського територіального центру соціального обслуговування населення.

Університет третього віку об’єднав навколо себе людей поважного віку, які готові розвиватися та долучатися до культурного життя міста. Протягом 3-ох місяців учасники проекту вивчали практичну психологію, основи збереження здоров’я та факультативи комп’ютерної грамотності та хореографії.

І

Із завершенням навчання випускників привітав заступник міського голови Леонід Бицюра, та побажав не зупинятися на досягнутому. Також Леонід Олексійович вручив подарунки від благодійного фонду "Єднання поколінь" колективу «Золоті журавки», який створився завдяки проекту:

"Університет третього віку став доволі успішним проектом, завдяки якому поважні тернополяни мали можливість отримати якісні сучасні знання Отримання нових знань є продовженням активного життя. Я дякую усім сьогоднішнім випускникам за те, що не побоялися внести корективи у своє життя та розширити його горизонти, - зазначає пан Леонід. - «Університет третього віку» також став осередком створення нових творчих колективів. Одним з них є наші «Золоті журавки».

Одна із випускниць Майя Черних на випускному закружляла у віденському вальсі. За її словами, «Університет третього віку» допоміг студентам розвинути у собі здібності, які до того були не розкриті: 

"Цей проект змінив кожного з нас. Ми стали більш впевнені в собі. Він став місцем нашого розвитку та вдосконалення, незважаючи на наш вік", - каже пані Майя. 

Свою діяльність проект розпочав у січні 2019-го року. 

"Ми переймали європейський досвід, із Скандинавських країн, - розповідає директор Тернопільського міського територіального центру Віталій Харкавий. - Пенсіонери у нас можуть  дізнатись нове, зберігати соціальну та інтелектуальну активність".

Міський голова Сергій Надал вручив сертифікати усім випускникам. А також зазначили, що починається новий набір слухачів університету і факультативу з вивчення англійської з вересня. Звертатися можна у Тернополі за адресою вул. Лисенка, 8, кабінет 7. 

Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.